Czytelnicy :)

Poprawiam. Redukuje. Kasuje. Zmieniam. Wracam.
Na blogu można zauważyć burdel, gdy się czyta, bo są rozdziały nie zmienione jeszcze i jest XIV, a potem jest np. 28 rozdział, ale to się zmienia. Danielle zmieniona będzie na Sophię, bo obecnie z nią jest Liam. Wiek jest poprawiony na obecny, wygląd chłopaków również. Mieszkają osobno. Jedynym nie pasującym elementem jest Zayn, który w opowiadaniu jest jeszcze w zespole. XD

Bohaterowie

Hej! Postawoniłam zapoznac Was z naszymi bohaterami jeszcze bardziej:) Oczywiście nie wszystkie fakty o chlopakach  i ich partnerkach sa prawdziwe...:P


Jennifer Beger(19lat),Córka Mirandy i Toma Beger. Jej rodzice byli właścicielami sieciowej kancelarii  "M&T Beger&wspólnicy". Samotnie wychowuje 3 letnią Majkę.

„Miarą człowieka jest to, jak radzi sobie on z niepowodzeniami.”

„Życie jest filmem, który oglądamy własnymi oczami. Niewiele znaczy to, co się dzieje na zewnątrz. To, co naprawdę się liczy, to Twoje podejście do tego, co się dzieje.”


Majka Beger(3latka). Zawsze uśmiechnięta i radosna.Mimo swojego wieku dużo rozumie.Uwielbia chłopaków oraz ich dziewczyny, ale to Zayn jest jej ulubieńcem. Zresztą on te ja uwielbia..Lubi się bawić i oglądać"Toy story". Często powtarza usłyszane od Jenn słowa, mimo że ich nie rozumie i nie potrafi wymawiać. Kocha się przytulać i robić żarty z Lou.

"Toy stoly jest fajneee!"

"Zay! Dani!Nialliś!Loczuuś!Luiś!Liaam!Eliś!Perrie!"


 Eleanor Calder(23 lata).Dziewczyna Louis'a. Zabawna,troskliwa,przyjaźni się z Jenn,Pezz i Sophie. Uwielbia zakupy z dziewczynami i zabawy z Majką. Jest modelką, ale nie afiszuje się tym. Skromna,nie lubi być w centrum uwagi, ani tego jak jej najbliżsi cierpią. Stara się pomagać w problemach bliskim.

„Wielkie osiągnięcie jest zwykle rezultatem wielkiego poświęcenia i nigdy nie jest rezultatem egoizmu.”

„Zadawaj sobie łatwe pytania a będziesz mieć ciężkie życie. Zadawaj sobie trudne pytania a będziesz miał łatwiejsze życieSophia Smith(21 lat).Zabawna dziewczyna Liam'a. Obecnie studiuje, ale to nie przeszkadza jej w związku z Payne. Przyjaźni się z Jennifer,Eleanor i Perrie. Umie doradzić,nie lubi patrzeć na cierpienie innych. Pochodzi tak jak Liam z Wolverhampton.

„Dowiedziałam się, że sukces i szczęście nie są wartościami, za którymi trzeba gonić. To wartości, które trzeba rozwinąć.”

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”


Perrie Edwards(22 lata).Dziewczyna Zayn'a. Śpiewa w Little Mix razem z trzema innymi dziewczynami. Zabawna,troskliwa, wie czego chce i zawsze do tego dąży. Przyjaźni się z Jennifer,Eleanor i Sophią. Małą Majkę pokochała od razu zresztą tak jak i reszta.

"Jedyną różnicą między kaprysem a wieczną miłością jest to, iż kaprys trwa trochę dłużej."

"Walcząc nie zawsze będziesz wygrywał, jednak zawsze będziesz miał świadomość podjętej walki." 

Zayn Malik(22 lata).Członek zespołu One Direction. To jego najbardziej lubi Majka  i to z wzajemnością. Ma z nią bardzo dobry kontakt. Podziwia Jenn, że mimo swojego wieku tak dobrze się opiekuje małą i poświęciła swoje marzenia na rzecz tego brzdąca....Troskliwy, opiekuńczy, zabawny, kocha swoje włosy i tylko niektórym pozwala ich dotykać.

"Nie ważne jak trudne jest życie – nie trać nadziei".

"Każdy ma prawo marzyć inaczej. " Louis Tomlinson(23 lata).Członek One Direction. Ma dziewczynę Eleanor. Kocha marchewki,paski i szelki, ale z wiekiem wyszło mu to z krwi i się z tym, aż tak nie obnosi. Lubi się bawić i robić żarty i często robi to z Mają. Ma świetny kontakt z Jenn i często nazywa ja swoją młodszą siostrą.Nie lubi gdy ktoś dla niego bliski płacze i często wtedy przytula oraz stara się pomóc. Mimo, że jest"najdziecinniejszym z zespołu", to kiedy trzeba to zachowuje sie dorośle i można na nim zawsze polegać. Nawet w środku nocy pojedzie do bliskiej osoby która ma problem i go potrzebuje. 

"Nie ważne, ile masz lat, liczy się zabawa!"

„Czasem radość jest źródłem Twojego uśmiechu, ale czasem Twój uśmiech może stać się źródłem radości.”


Harry Styles (21 lat).Członek One Direction. Wolny. Kocha swoje loki i tak jak Zayn pozwala bawić się nimi tylko niektórym osobom. Jedną z nich jest Louis, ale też Majka. Uwielbia droczyć się Mają jak i resztą przyjaciół. Zabawny, troskliwy, pewny siebie i często bezczelny, ale za to go właśnie kochają. Uważa, że szukanie na siłę tej jedynej jest bezsensu i przyjdzie ona w odpowiednim momencie.

Mam wrażenie, że każdego dnia budzę się z bardziej twarzową fryzurą i niższym głosem"

"Dlaczego życie nigdy nie jest proste? Bo tak nie byłoby zabawne, prawda?"


Liam Payne(21 lat). Członek 1D. Ma dziewczynę Sophię. Boi się łyżek, ale stara się nad tym panować. Płakał na "Toy story 3".Często nazywany Daddy Direction. Opiekuńczy, troskliwy, nie lubi gdy ktoś dla niego bliski cierpi i dlatego najczęściej robi za powiernika problemów i kogoś w rodzaju psychologa. Kocha bajki Disney'a. Uważany jest za najspokojniejszego, ale to nie do końca prawda. Potrafi zrobić niezły przypał tak jak i reszta. Rzadko kiedy pije, ale twierdzi, że i bez alkoholu można sie świetnie bawić.Gdy trzeba opiekuje się z Dan Majką.

"Nigdy nie mów dziewczynie, że jest brzydka. Nie wiesz jak bardzo możesz ją tym zranić."

"Niektórzy ludzie żyją w świecie marzeń. Inni – patrzą na rzeczywistość. Są też tacy, którzy zamieniają jedno w drugie."


Niall Horan (21 lat). Członek 1D Nie lubi gdy ktoś dotyka jego gitar.Uwielbia pisać piosenki i komponować. Jego gitary zawsze dostają jakieś imiona. Jest najbardziej wrażliwy z całego zespołu. Jedyny bez żadnego tatuażu. Nie potrafi patrzeć na cierpienie innych, dlatego wtedy i tylko wtedy jest w stanie podzielić się swoimi żelkami. Uwielbia jeść. Jest nieśmiały, ale gdy się go bliżej pozna to staje się cudownym przyjacielem. Trudno mu poradzić sobie z krytyką hejterów. Kocha Majkę, a Jenn jest dla niego bardzo ważna. Mówi, że wnosi do jego życia coś nowego, coś za co ją kocha, choć nie do końca wie co to jest to coś nowego.

"Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci. "

"Wolę bawić się papierowymi samolotami i być postrzeganym jako dziecko, niż bawić się sercem kobiety"


Ed Sheeran(24 lata). Przyjaciel Jenn od 4 lat.Byli ze sobą półtora roku, ale pewnego dnia oboje zakochali się w kimś innym i dla swojego dobra zerwali ze sobą i od tego czasu są jak rodzeństwo. Jest idolem Majki. Robi wszystko, by obie dziewczyny były szczęśliwe. Kocha je obie jak siostry i dlatego zawsze mogą na niego liczyć, tak jak on na nie. Przyjaźni się również z One Direction.


"Cele są nie tylko absolutnie konieczne, by nas motywowały. One są kluczowe, by utrzymać nas przy życiu."


"Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne."

Postaci poboczne:

Arthur Collin (45 lat). Jest ojcem chrzestnym dziewiętnastolatki. Dziewczyny traktują go jak rodzinę mimo, że nią naprawdę nie jest. Troszczy się o nie tak sam jak Ed czy 1D wraz z partnerkami. Zawsze uśmiechnięty, profesjonalny w tym co robi. Jeżeli coś zaczyna, to kończy to z pozytywnym wynikiem.

"...idź wyprostowywany wśród tych co na kolanach, wśród od­wróco­nych ple­cami i oba­lonych w proch, oca­lałeś nie po to aby żyć. Bądź wier­ny. Idź."

"Ra­no leżałem w wan­nie i zas­ta­nawiałem się nad tym, dlacze­go mo­je życie jest tak niesa­mowi­cie przy­jem­ne. I doszedłem do wnios­ku, że jest tak dob­rze, bo ro­bię rzeczy niemożliwe. "

Chcecie wiedzieć jak potoczą się ich losy? Czy Jenn będzie z którymś z chłopaków? Czy uda jej się komuś zaufac na tyle by się z nim związać? Jeżeli tak to kim będzie ten szczęśliwiec? Czy Majka zaakceptuje ten wybór? Czy Jenn w końcu spełni swoje marzenie? Czytajcie, a na pewno sie tego wszystkiego dowiecie.:) Pozdrawiam! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za kazdy komentarz i ślad który po sobie pozostawiliłeś. Każda Twoja opinia daje pożądnego kopa i motywacje na napisanie nowego rozdzialu.Nawet nie wieasz jaka radosc sprawia mi kolejny komenatarz;] Kocham♥